Industriālā krāsošana

Mehanizēta lielapjoma krāsošana

Veicam lielapjoma industriālo krāsošanu ar mehanizētu aprīkojumu, lai sasniegtu maksimāli augstāko rezultātu par saprātīgu cenu. Industriālie objekti ir jaunbūves vai no padomju laika mantojumā palikušas celtnes ar lielu kvadratūru, kuras paredzētas izmantot komerciālos nolūkos, biroja vajadzībām, ražošanai vai kā noliktavas telpas.

Mēs varam nodrošināt kvalitatīvu un ātru krāsošanas darbu izpildi izmantojot klienta vajadzībām atbilstošākos materiālus un risinājumus. Spējam palielināt darba ražīgumu vairāk kā divas reizes izmantojot Festool slīpēšanas iekārtas un Wagner krāsošanas mašīnas.
Viens no mūsu nesenajiem industriālās krāsošanas un apdares darbu objektiem ir ražošanas ēka Rīgā, Ķengaraga ielā 10A. Šī objekta specifika bija lielais kvadratūras apjoms, un 5m augstie rievoto betonu paneļu griesti, kuriem pirms jaunās apdares veikšanas bija mehāniski jānotīra vecais krīts. Pirms apdares darbu veikšanas veicām virsmu izpēti un piemērotāko materiālu un tehnoloģīju izvēli, lai nodrošinātu kvalitatīvu un ilglaicīgu rezultātu. Šajā objektā atjaunojām sienas, kolonnas, radiatorus, logu ailes, veicām arī hidroizolācijas ieklāšanu sanmezglos, flīzēšanu un spoguļu montāžu. Veicām Armstrong piekaramo griestu konstrukciju elementu un paneļu montāžu. Mūsu sadarbības partneri veica betona grīdu līdzināšanu un epoksīdu grīdas ieklāšanu, kas ir bezšuvju, nodiluma un ķīmiski izturīga.
previous arrow
next arrow
Slider
Šajā ražošanas ēkā veicām sekojošus apdares darbus:
Sienu reģipšu uzstādīšana;
Sienu apmešanas darbi;
Sienu, griestu sagatavošana krāsošanas darbiem;
Sienu, griestu krāsošanas darbi;
Sanitārtehnisko telpu hidroizolācijas izveide;
Sanitārtehnisko telpu flīzēšanas darbi;
Armstrong sistēmas griestu uzstādīšanas darbi.  
Lai iegūtu bezmaksas konsultāciju par jūsu projektam piemērotākajiem realizēšanas scenārijiem, aptuvenajām kopējām izmaksām un termiņiem, lūdzu zvaniet vai sūtiet epastā nelielu aprakstu par savu projektu.
29660882
raimonds.trumsiņš@gmail.com